COVID 19 - Aktuality

14.4.2020

Začala fungovat Helplinka pro podnikatele

Centrum investic, rozvoje a inovací nabízí malým a středním podnikům podporu v poskytování informací v oblasti aktuálních dotačních titulů a možností financování související s Covid-19.

6.4.2020

COVID-19 – jakou finanční podporu stát nabízí?

Jak podnikat v době šíření koronaviru? Jak podnikat poté? Jaké finanční i nefinanční podpůrné nástroje stát nyní nabízí? Jaké další dotace jsou ještě k dispozici? A kde najdu „Rozcestník podpory firem“ s pravidelně aktualizovanými informacemi? I na tyto otázky vám odpoví tým profesionálů agentury CzechInvest, a to v každém kraji a zdarma.

6.4.2020

Ministerstvo zdravotnictví připravilo koronavirový manuál pro občany

Vláda vyhlásila pro území České republiky nouzový stav z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2), který byl přidán na seznam nakažlivých onemocnění a jeho úmyslné šíření bude nově trestným činem. Předkládáme přehled toho, jak jednat a co je povoleno v rámci nouzového stavu dle platných mimořádných opatřeních.

3.4.2020

Nabídka prodeje ochranných pomůcek

Královéhradecký kraj poskytuje přehled společností, fyzických osob i dobrovolníků, kteří nabízí k prodeji ústenky, respirátory, desinfekční prostředky, ochranné štíty, kamerovou techniku k měření potencionálně nakažených osob a mnoho dalších ochranných prostředků.

26.3.2020

Kraj nakoupil 80 tisíc litrů dezinfekce Anti-COVID

Královéhradecký kraj na základě nabídky ministerstva průmyslu a obchodu objednal 80 tisíc litrů dezinfekce Anti-COVID. Dodá ji společnost Čepro. Dnes kraj začal dezinfekci distribuovat mezi obce s rozšířenou působností, školy, nemocnice i zařízení poskytující sociální služby.